IV SAN BERNARD – DO IT YOURSELF – Шампон за суво бањање за куче и маче 200мл

1,636.00 ден

Опис на производот

Тоа е сув третман со дејство за чистење. Благодарение на неговите компоненти, го чисти крзното, давајќи му мекост и сјај. 

Начин на употреба:

Добро исчеткајте го крзното на миленикот. Протресете пред употреба. Ставете ја потребната количина пена во раката или директно на крзното. Нанесете ја пената рамномерно. По околу 5 минути, истријте го палтото со сува крпа и енергично четкајте го.