IV SAN BERNARD – DO IT YOURSELF – Шампон за кучиња и мачиња со кратко влакно 300мл

884.00 ден

Опис на производот

Специфичен шампон за кучиња и мачки со кратки влакна. 
Неговото омекнувачко и хранливо дејство го прави крзното меко и сјајно. 
Помага во елиминирање на првутот и остава сладок мирис кој трае со денови. 

Начин на употреба:
На претходно навлажнето крзно распоредете доволна доза шампон разреден 1:3 со вода;
Масирајте 3 минути и исплакнете со топла вода.