Сад за храна и вода- 450 мл

290.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

Иноксен сад за храна и вода со гумено дно –  Vitapol

Практичен стабилен сад од нерѓосувачки челик што се користи за храна или вода. Неговата предност е лесно чистење, одржување и издржливост. Вклучува силиконско дно, што го спречува лизгањето на садот по подот.

Производот е направен од 100% безопасен материјал за здравјето на луѓето и животните.

Нето: 450 мл.

Сад за храна и вода