Подлога за јадење Беж С – 35x20x1cm

485.00 ден

Опис на производот

*Совршена големина за две мали чинии
*Памучно јаже што може да се пере
*Го одржува вашиот под чист и без гребнатини
*Апсорбира истурање вода
*Трендовски бои

Дали вашето домашно милениче некогаш прави голем хаос во вашата куќа кога јаде и пие? Подлошката D&D HOME Phil е направена од памучно јаже. Ставете ги садовите за храна на вашето домашно милениче на подлогата за да го одржувате подот убав и чист. Памукот ја апсорбира влагата и затоа е идеален ако храната или пијалокот на вашето куче понекогаш се истура преку работ на садот. Подлогата се пере во машина и е достапен во две големини и модерни бои.