TRIXIE Тег играчка 33343

280.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

Забавен тег од природна гума наменет за чешање на непцата во процес на растење на забите за млади кучиња.

Погодна и за дентална хигиена на кучиња од мал раст .