TRIXIE Играчка во форма на цуцла 33342

225.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

Забавена играчка во порма на цуцла од природна гума наменета за чешање на непцата во процес на растење на забите за млади кучиња.

Погодна и за дентална хигиена на кучиња од мал раст .