Конг школка за награди сино црвена S – 10,8×9,5×9,5cm

880.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

Превртлива, отскочна гозба исполнета со забава, која е тешка колку што е забавна, KONG Rewards по случаен избор дели почести или клоца додека кучето го движи наоколу. Обезбедувајќи здрава ментална стимулација, уникатната форма има и непредвидливо отскокнување што ги одржува кучињата активни додека играат. Издржливиот материјал, дизајниран за долготрајни сесии на тивка забава, може да се користи и за оброци за управување со тежината.