Gill's Crisantemo шампон со мирис на хризантема 200мл

240.00 ден

Опис на производот

Gill’s Crisantemo е шампон со мирис на хризантема кој е наменет за возрасни кучиња и мачиња. Шампонот го омекнува крзното и освежителниот мирис на хризантема долго време останува на крзното. Погоден е за сите раси на кучиња и мачиња.