Flamingo шампон за маче 300 ml

360.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

Flamingo шампонот за мачки со уље од макадамија помага во одржување на хидратацијата и природната маснотија на кожата и помага да се задржи сјајот на крзното на вашата мачка. Содржи балансирана pH вредност.