FLAMINGO Лежалка за разладување

520.00 ден2,145.00 ден

FLAMINGO Лежалка за разладување – XS
520.00 ден
FLAMINGO Лежалка за разладување – M
1,470.00 ден
FLAMINGO Лежалка за разладување – L
2,145.00 ден

Опис на производот

Одржувајте го вашето куче за време на топлите денови со разладувачкиот душек  Fresk. Совршен за внатрешна и надворешна употреба и достапен во различни големини. Не е потребно дополнително ладење или струја и останува ладен со часови.
Материјал: полиестер со полнење: гел и пена
Водоотпорен
Лесно се чисти со влажна крпа
Ставете ја подлогата за ладење во фрижидер за дополнително освежување
Преклопен и лесен за складирање
Гелот за ладење е безопасен за вашето домашно милениче