Шампон за суво бањање DRY SHAMPOO 200ml

260.00 ден

Out of stock

Опис на производот

Comfy Dry Shampoo e ефикасен и лесен за употреба.

Сув шампон за кучиња, мачки и други домашни миленичиња. Отстранува нечистотија и непријатни мириси од крзното без потреба да го бањате вашето домашно милениче. Совршен за патување.
Шампонот за суво бањање се користи така што се посипува убаво крзното на миленичето и се трие темелно. По 2 или 3 минути, темелно исчеткајте го миленичето.