Bumpies гумени играчки со вкус на јаболко зелено-жолта L – 13-30kg

695.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

-Супер издржлива и силна играчка со вкус на јаболко
-80% природна гума
-Скријте вкусни грицки во него како дополнителен забавен фактор
-Дополнителен предизвик поради пречките внатре
-Екстра флексибилен

Coockoo Bumpies се силни, шарени играчки за кучиња направени од природна гума, со вкусен вкус! Тие се загарантирана забава и се достапни со или без јаже. Јаже кое е закачено внатре со ABS прстен. Скријте неколку закуски во Bumpies, пречките внатре гарантираат дека грицките не само што испаѓаат. Вашето куче навистина мора да даде се од себе за да ги заработи своите закуски! Природната гума ги прави Bumpies екстра флексибилни и можете да ги ставите и во машина за садови! Наполнете го со едноставни закуски или наполнете го со некои домашни јадења. Можностите се бесконечни!