Beavis шампон за суво бањање за маче 150g

250.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

Благодарение на неговите силни и природни состојки, шампонот за суво бањање брзо и лесно ги елиминира сите несакани мириси и ја прави структурата на крзното на вашиот миленик да изгледа посјајна и посветла. Исто така,со природните билни екстракти од лаванда и рузмарин кои имаат смирувачки својства, помага да се намалат проблемите со структурата на кожата и влакното.Шампонот е без штетни хемиски агенси, оваа специјална формула апсорбира и отстранува масло и нечистотија и помага да се намали редовниот интервал на миење.