Barry King влажни марамици за куче 70 парчиња

320.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

Barry King влажните марамици се супер практични и преносливи. Имаат антибактериска и антигабична формула. Тие може да се користат за бришење на остатоците околу устата, опашот или каде било каде што на кучињата им е потребно брзо чистење. Може да се користат и за чистење на стапалата по прошетка.

Содржат: Дестилирана вода,алое вера и Витамин Е.