Харпер топка со јаже 27cm x 15mm бела

490.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

Играчката за кучиња „Харпер“ е топка од конец со рачка, изработена од 100% памук, што ја прави екстремно тврда играчка. Кучињата сакаат да џвакаат природно памучно јаже, па оваа играчка ќе му овозможи на вашето куче многучасовна забава. Рачката на јажето ќе ја промовира интеракцијата помеѓу вас и вашето куче. Дополнителен бонус на оваа играчка е тоа што џвакањето природно памучно јаже е одличен начин кучињата да ги одржуваат забите и непцата во добра состојба.