Топка за куче С 9.5cm x 12mm

320.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

Играчката за кучиња „Skip“ е изработена од 100% памук, што ја прави многу тврда играчка. Кучињата сакаат да џвакаат на природното памучно јаже, а оваа играчка ќе му овозможи на вашето куче многу часови забава за играње. Дополнителен бонус на оваа играчка е тоа што џвакањето природно памучно јаже е одличен начин кучињата да ги одржуваат забите и непцата во добра состојба.