Тоалет за мало маче

390.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

Flamingo – Тоалет за мало маче Хаваи

 

Мал тоалет за мали мачиња кои помага да стекнат хигиенски навики штом дојдат во Вашиот дом.

 

Димензии: 28х37х6.5см