Керамички сад за хранење среќено куче Антрацит 1000мл – Ø18,5

1,140.00 ден

Опис на производот

*Висококвалитетна глазирана керамика
*Силен и цврст
*Погоден за влажна или сува храна и вода
*Може да се мие во машина за садови
*Со забавен текст: Среќно куче

Керамичкиот сад за хранење Duvoplus Dinner Time е направен од печена глина, што го прави многу цврст и стабилен. Ова елегантен сад може да се користи за сува или влажна храна на вашата сакано куче. Благодарение на висококвалитетната завршница со глазура, овој сад може да се користи и како сад за вода и е исклучително лесен за чистење. Додаден е и забавен принт за убав оброк!