Ранец - транспортер за миленици

1,300.00 ден

Out of stock

Опис на производот

Практичен ранец – транспортер за вашиот миленик. Погоден е за мачки и кучиња од мала раса. На средината на ранецот има отвор кој може да се прилагоди на големината на миленикот.

Димензии: 40х30х15 цм.

Достапни бои: плави.