Плишана верверица рамна Виолетова 49x25x9cm

835.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

*Мека рамна кадифена играчка
*Испраќа привлечен звук на крцкање, вклучува чкрипење
*Погоден за сите раси на кучиња
*Часовна забава за играње

Дали вашето куче сака да се гушка и да игра? Меката duvoplus Flatty верверица е кул кадифена играчка за кучиња која е ултра сакана. Забавниот звук на крцкање и чкрипење гарантираат дека оваа играчка ќе го израдува секое куче. Загарантирана е повеќечасовна забава?