Плетен џемпер на риги портокалов за куче 35см

1,440.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

Модерен џемпер за куче е практичен моден додаток. Ќе го ценат кучињата кои се навикнати да живеат во топлината на домот и да излегуваат надвор на ладно време. Лесно се ракува при облекување и е многу удобно за кучето. Убаво го гушка телото на кучето и може да се носи под капут за дожд. Вашето четириножно милениче ќе изгледа неодоливо, а прошетките по лоши временски услови веќе нема да ви претставуваат проблем. При изборот на големина, важно е да се измери целата должина на грбот.