Плетен прстен „БЕН“ 19cm x 10mm бел

520.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

„Бен“ е силен, ткаен прстен со конец направен од 100% памук, што ја прави оваа играчка екстремно цврста. Кучињата сакаат да џвакаат природно памучно јаже, па оваа играчка ќе му овозможи на вашето куче многучасовна забава. Дополнителен бонус на оваа играчка е тоа што џвакањето природно памучно јаже е одличен начин кучињата да ги одржуваат забите и непцата во добра состојба.