Остров за желка

1,390.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

Остров за желка -Flamingo

Се прилагодува на сите нивоа на вода. Подводен остров го олеснува искачувањето од водата.

Димензии: 24х19х8см.

Додаток за во терариум