Околувратник „Comfy Dotty“ 24-42цм

320.00 ден

Out of stock

Опис на производот

Околувратниците од серијата DOTTY се одликуваат со декоративна лента со шарени точки. Направени се од издржлив материјал и цврст затворач што ги прави да ни служат долго време. Смешна, шарена шема во комбинација со црна основа создава елегантен комплет и прави секое домашно милениче да изгледа фантастично во него.