Навлака за предно автомобилско седиште 130х70cm

1,312.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

Универзална навлака за предно седиште, која е водоотпорна и штити од влакна или нечистотија.

Се зацврстува на седиштето и е лесна за чистење.