Лежалка “Diversa Sansa 45x35x15cm”

990.00 ден

Out of stock

Опис на производот

Лежалка “Diversa Sansa”

Удобен и мек кревет за кучиња и мачки.

Направен од трајна ткаенина, зашиена со издржливи конци.

Лежалки се полни со висококвалитетна полиуретанска пена, отпорна на деформација од долготрајна употреба.

Достапна во повеке бои.

 Димензии: 45x35x15cm

Материјал – техничка ткаенина.