Лежалка “Diversa Petti 60x50x18cm”

1,390.00 ден

Out of stock

Опис на производот

Лежалка “Diversa Petti”

Удобен и мек кревет за кучиња и мачки.

Направен од трајна ткаенина, зашиена со издржливи конци.

Лежалките се полни со висококвалитетна полиуретанска пена, отпорна на деформација од долготрајна употреба.

Достапна во повеке бои.

 Димензии: 60 x 50 x 18 см.

Материјал – техничка ткаенина.