Лежалка “Diversa Corner 60x60x18cm”

1,390.00 ден

Out of stock

Опис на производот

Лежалка “Diversa Corner”

Удобен и мек аголен кревет за кучиња и мачки.

Направен од трајна ткаенина, зашиена со издржливи конци.

Аголните лежалки се полни со висококвалитетна полиуретанска пена, отпорна на деформација од долготрајна употреба.

Отстранлива двострана перница.

Погоден за перење во машина.

Достапно во многу големини и бои.

 Димензии: 60 x 60 x 18 см.

Материјал – техничка ткаенина.

Достапни Бои: Сиво/Зелена, темно Розева, Тиркизна, Кафена