Кучешка бањарка микрофибер Сина M – 28cm

530.00 ден

Опис на производот

*Ткаенина од микрофибер
*Високо апсорбирачки

Кучешката наметка Microfiber е изработена од микро влакна. Поради овој материјал кој брзо се впива, вашето куче брзо се суши по пливање, туширање или прошетка на пороен дожд. Кучешката наметка Microfiber е совршена заштита за вашиот мебел, автомобил, ѕидови и вас.