Кревет за миленик

2,000.00 ден2,600.00 ден

Кревет за миленик – портокалова
2,000.00 ден

Нема на залиха

Кревет за миленик – бордо
2,600.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

Удобна и мека лежалка за вашиот миленик. Погодна за мали и средни раси. Достапна во две бои : портокалова и бордо.