Керамички сад за хранење коска среќно куче бело Ø20cm

1,020.00 ден

Опис на производот

*Висококвалитетна глазирана керамика
*Силен и цврст
*Погоден за влажна или сува храна и вода
*Може да се мие во машина за садови
*Со забавен текст: Среќно куче

Овој керамички сад за храна за време на оброкот е направен од керамика, така што е многу цврст и стабилен. Ова елегантен сад може да се користи и за сува и за влажна храна за вашето сакано куче. Можете да го користите и за вода благодарение на висококвалитетната застаклена завршница и многу лесно се чисти. Забавното печатење е совршена завршна обработка и гарантира вкусен оброк!