Играчка за куче „Stave Ball“

210.00 ден

Out of stock

Опис на производот

STAVE се меки и издржливи играчки изработени од јаже. Тие се наменети за кучиња од сите раси. Благодарение на меката структура на јажето, и кученцата и постарите кучиња можат целосно да уживаат во играчките. Совршено е за влечење и многу други активности со вашето домашно милениче. Јазлите и топчињата на јажето му олеснуваат на кучето да ги зграби играчките, а петелките му овозможуваат на сопственикот цврсто да ги држи играчките додека игра. Играчките со јаже се идеални за прошетки и за играње во удобноста на вашиот дом.

Големина: 32 цм