Играчка за куче „Shanty Man Figure“ 25цм

260.00 ден

Out of stock

Опис на производот

SHANTY се меки и издржливи играчки изработени од јаже. Тие се наменети за кучиња од сите раси. Благодарение на меката структура на јажето, и кученцата и постарите кучиња можат целосно да уживаат во играчките. Совршено е за привлекување, влечење и многу други активности со вашето домашно милениче. Идеално за прошетки и играње во удобноста на вашиот дом.

Големина: 25 цм