Играчка за куче „Mint Dental Toother 5 EL“

380.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

Играчките MINT DENTAL TOOTHER се комбинација од издржливо јаже и пластични елементи безбедни за миленичето. Нивниот дизајн овозможува истовремено играње и грижа за забите. За време на играта си ги отстрануваат плаките од забите и ги масираат непцата. Тие имаат мирис од нане и привлечни бои.

Големина: 23х4,5х5 цм