Играчка за куче Ferplast Toy PA 6460

560.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

- Гумена играчка за дозирање храна за кучиња
- Храната излегува додека вашето куче си игра со играчката
- Забавен начин да го наградите вашиот крзнен пријател во различни прилики
- Забавата е загарантирана и е сосема безбедна