Играчка за куче Ferplast Toy PA 6408

525.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

- Играчка за давање бисквити за кучиња
- Играчка во форма на коска изработена од отпорна термопластична гума
- Неправилна површина со ефект на масажа
- Совршено да го наградите вашето куче во секоја прилика