Попуст!

Дуксер „Инфлуенсер“ 50цм

2,208.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

Облечете го вашиот четриножен пријател со стилски дуксер од колекцијата на „CROCI“. Изработен е од памук и е идеален да го заштити миленикот од студеното време за време на зимските прошетки.На задниот дел од дуксерот има две еластични ленти кои гарантираат максимална практичност, подобро вклопување и удобност. На горниот дел има отвор кој е наменет за полесно закачување на поводникот.

Дуксерот е наменет за кучиња до 50 сантиметри.