Дентална играчка за куче „Mint Dental Bone“ 8,5цм

120.00 ден

Опис на производот

Mint Dental Bone e eдна од најпопуларните играчки за куче.
Тоа се дентални коски кои се многу издржливи, обезбедени се со јазичиња за хигиена на забите и непцата и имаат мирис на нане. Совршени за кученца и за сите кучиња кои сакаат да џвакаат.

Бои: зелена, розева и портокалова.
Големина: 8,5х4х2 цм