Дентална играчка за куче „Barbecue Dental Bone“ 16,5цм

260.00 ден

Нема на залиха

Опис на производот

Barbecue Dental Bone е една од најпопуларните играчки за куче.
Тоа се дентални коски кои се многу издржливи, обезбедени со јазичиња за хигиена на забите и непцата, со пријатен мирис на скара. Совршени за кученца и за сите кучиња кои сакаат да џвакаат.

Бои: кафена.
Големина: 16,5x7x4,5 цм