Градник со поводник за маче

340.00 ден

Out of stock

Опис на производот

Градникот со поводник Алфред ќе ви овозможи да уживате во прошетките со вашето маче. Наменет е за мали маченца. Достапен е во две бои: сина и розева

Димензии: 15-25 cm / 10 mm.