Водоотпорна јакна CROCI 30цм

1,360.00 ден

Опис на производот

Водоотпорната јакна од колекцијата на „CROCI“ е практична јакничка која е совршена за сите временски услови.  Го заштитува Вашето куче од дожд во пролет и есен, а одлична е и за во зима. Вашето куче секогаш ќе остане суво, и ќе му бидат овозможени безгрижни и удобни прошетки.

Наменета е за мали кутриња до 30 сантиметри.

Достапка е во две бои: сина и шери.